Hataysporlu Lobjanidze: ‘Kebap ve künefe benim için özel…’

Türkiye’deki birinci yılında MKE Ankaragücü’nde oynadığını söyleyen Saba Lobjanidze, sarı-lacivertli kulübün kendisi için özel olduğunu belirtti.

Ankara’da her şeyin çok hoş olduğunu anlatan Lobjanidze, Hatay’da beklentilerinin üstünde bir kentle karşılaştığını söz etti.

Hatay’ın her vakit yukarıyı kovalayan bir grup olduğunu belirten Lobjanidze, “Su yılki maksadımız de yukarıyı kovalayan ekip olmak. Şu an buranın kontratlı futbolcusuyum. Ben bugünü düşünüyorum, yarın ne olacağını bilmiyorum. Lakin tabi herkesin olduğu üzere benim de bir hayalim var. Şu anda yalnızca buraya konsantre olmuş durumdayım” diye konuştu. 

Hatay’ın beklentilerinin üstünde bir kent olduğunu kaydeden Lobjanidze, yemek konusunda çok çeşit olduğunu belirtti.

Kebap ve künefenin kendisi için özel olduğunu söyleyen Lobjanidze, “Hatay’da hakikaten çok çeşit yemek var ve baş karıştırıyor. Fakat benim için kebap ve künefe özeldir diyebilirim. Bekar ve yalnızım. Şu an hayatımda rastgele biri de yok” dedi.

Hatayspor’a 2021-2022 dönemi başında MKE Ankaragücü grubundan gelen orta saha oyuncusu Saba Lobjanidze, Bordo-beyazlı kadroyla çıktığı 37 lig maçında 8 gol attı.