Razer Strider Chroma ve Goliathus Chroma 3XL Fare Altlıkları Tanıtıldı

Razer, bugün iki yeni ultra büyük boyutlu oyuncu fare matını duyurdu: Razer Strider Chroma ve Razer Goliathus Chroma 3XL.

Razer Strider Chroma, genişletilmiş boyutta Razer Chroma RGB ile dünyanın birinci hibrit oyun faresi matı iken Razer Goliathus Chroma 3XL, ultra büyük 3XL boyutunda olan ve Razer Chroma RGB ile desteklenen yumuşak oyun fare altlığıdır.

Hibrit bir yumuşak/sert yüzeye sahip Razer Strider Chroma, hem yumuşak hem de sert yüzeyin pürüzsüz, eşit kaymasını sunarak tıpkı derecede hassas çevik hareket sağlar. 900 mm x 370 mm ölçülerinde ve 4 mm kalınlığında olan geniş genişletilmiş mat; klavyeniz ve fareniz için geniş alan yaratır. Kaymaz bir taban ile, kavrayıcı alt taraf, onu nitekim bir masaya tutturmak için yivli bir desenle güçlendirilmiştir. Strider Chroma ayrıyeten, rastgele bir sıvı dökülmesine karşı korumalıdır. Dengeli denetim için düz bir yüzey sağlarken, uzun ömürlülük için de bükülmeye ve suya sağlamdır.

Razer Strider Chroma, 19 adet çoklu özelleştirilebilir aydınlatma bölgesine sahip hibrit oyuncu fare matıdır. Razer Chroma RGB ile güçlendirilen mat, 16.8 milyondan fazla renk ve sayısız aydınlatma efekti ile azamî RGB aydınlatmasına müsaade verirken, 200’den fazla Chroma entegre oyunla dinamik olarak reaksiyon verme marifetine sahiptir.

Daha da büyük bir mat isteyen oyuncular için Razer Goliathus Chroma 3XL 1200mm x 550mm boyutlarında ve 3.5mm kalınlığındadır. Razer’ın en çok satan yumuşak oyun faresi altlığı serisi artık bu ultra büyük boyutta geliyor ve Goliathus Chroma 3XL’nin tüm masaları kaplamasını sağlıyor. Bu da onu, daha düşük DPI kullananlar yahut hareket yapmak için daha fazla fare altlığı alanına sahip olmak isteyenler için harika kılıyor.

Mikro dokulu kumaş yüzeyi ile her fare hareketi, sonuncu hassasiyet için tam imleç hareketine dönüştürülerek, oyuncuların bu ölümcül sürat ve denetim istikrarına ulaşmalarını sağlar. Tüm hassasiyet ayarları ve sensörler için optimize edilen Razer Goliathus Chroma 3XL, ister lazer ister optik sensör kullanıyor olun, sağlam oyun denetimi için eksiksiz izleme karşılığı sunar. Kaymaz kauçuk taban ile donatılmış mat, en ağır oyunlarda bile sağlam bir biçimde yerinde kalır.

16.8 milyon renk, sayısız desen ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleri sunan Razer Chroma RGB ile güçlendirilmiş mat ile oyuncular, oyun aygıtları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemiyle tam RGB özelleştirmesini ve daha derin bir atmosfer yaratma tecrübesini yaşayabilirler.

Razer Strider Chroma ve Goliathus Chroma 3XL Fiyatı

  •  Strider Chroma: 129.99$ / 159.99€
  •  Goliathus Chroma 3XL: 99.99$ / 119.99€